OKYAP A.Ş. - Okyap A.Ş.
 
 
[0276 234 00 15 [pbx]info@okyap.com.tr
 
01'2   
OKYAP A.Ş. 

 

2000 yılında teknik danışmanlık ve zemin etüt laboratuarı hizmetleri vermek üzere kurulan OKYAP A.Ş.; OKKAGROUP tarafından "hafif, yalıtımlı duvar bloğu" üretmek amacıyla yapılan yatırım doğrultusunda, 2003 yılından bu yana bimsblok üretimini ana faaliyet alanı olarak benimsemiştir.

 

Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan, modern teknoloji ile donatılmış tesislerde, profesyonel kullanıcıların tercihleri ve beklentileri doğrultusunda bugünün ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, yarının vizyonu da şekillendirilmektedir.

 

Bu doğrultuda oluşturulan AR-GE departmanı; firmanın sektöre olan profesyonel yaklaşımını ve sahip olduğu geniş perspektifi en doğru şekilde yansıtmaktadır.

 

Piyasa ihtiyaçları paralelinde çeşitlilikleri artan, özellikleri geliştirilen ürünleri minimum toleransla üreten OKYAP A.Ş.; grubun inşaat sektöründeki gücünü artıran duruşu ve istikrarlı çizgisiyle, pazardaki payını her geçen gün büyütmektedir.

OKKA GROUP 

 

OKKAGROUP, inşaat sektöründe edindiği 40 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.

 

Üretim ve hizmet anlayışını standart ve geliştirilebilir kalite yönetimiyle şekillendiren OKKAGROUP; benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla, faaliyet gösterdiği sektörün "güvenilir iş ortağı" olmayı sürdürüyor.

 

Çalışanların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda onların birer takım oyuncusu olmalarını sağlamak amacıyla kurumsal eğitim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren OKKAGROUP, sektörünü ve rakiplerini her alanda gelişime zorlayan bir felsefeyle çalışıyor.

 

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak... OKKAGROUP, işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.

 

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren OKKAGROUP; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.

 
  Daha Fazlası  
BimsblokE-KATALOGÜrünleri İnceleyin